Client

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do mnie.

Imię
e-mail:
Twoja wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Imię
e-mail:
Twoja wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Klient

Nasza kampania miała jeden jasny cel: zaprezentowanie niezwykłe korzyści, jakie płyną z modernizacji wagonów i zakup nowych lokomotyw.

Cel projektu

Polski przewoźnik kolejowy należący do grupy PKP, który obsługuje kolejowe dalekobieżne przewozy pasażerskie pod markami Twoje Linie Kolejowe, InterCity, Express Intercity i Express Intercity Premium. 

Client

O kliencie

back to the home page

Naszym celem było pokazanie prawdziwych emocji, których doświadczamy podczas podróży. Bo to podczas podróżowania właśnie zawsze towarzyszy nam jakiś dreszczyk emocji i rodzaj ekscytacji. Wzruszamy się, gdy po długim czasie możemy zobaczyć ukochaną osobę, czy cieszymy gdy możemy odbyć pierwszą podróż z naszymi dziećmi.

Na potrzeby kampanii powstał też szereg animacji, które oddawały istotę zmian jakie zachodzą w PKP Intercity. Dzięki zastosowaniu formatu animowanego poinformowaliśmy użytkowników kolei o wszystkich benefitach i nowościach jakie czekają na nich podczas kolejnej podróży.

Animacje były wyświetlane w najważniejszych punktach komunikacyjnych Warszawy.

Aby zapewnić bardziej realistyczny obraz naszej kampanii, zorganizowaliśmy sesję zdjęciową na Dworcu Wschodnim w Warszawie. W dzisiejszym świecie autentyczność jest najważniejsza. Rozumiem, że odbiorcy cenią autentyczne odzwierciedlenie produktów, usług i doświadczeń. Dlatego postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, organizując sesję zdjęciową, która oddaje prawdziwą istotę zmian wynikających z modernizacji.

Landing page

OOH

Sesja zdjęciowa

Technikalia związane z modernizacją i wymianą wagonów są interesujące, ale w zasadzie tylko dla największych entuzjastów. Kowalskie i Kowalskich, którzy jeżdżą nimi na co dzień, interesuje co innego. Liczby, ale liczby przekładające się na ich codzienność: Ile krócej będą wracać do domu? O ile szybciej pojadą? Ile rowerów się zmieści do środka?

 

Liczby związane z benefitami płynącymi z obu projektów, przekuwamy na „namacalne” korzyści dla pasażerów. Tłumaczymy, na czego więcej mogą liczyć: Więcej Komfortu = 336 zmodernizowanych wagonów Więcej Urlopu = szybsze przejazdy na popularnych relacjach Więcej Swobody = wagony COMBO Więcej Przestrzeni = miejsce na przewóz rowerów

Key visuale

Możesz liczyć na więcej

contact

experience

about me

portfolio

home